Na dražbi prodali šest parcel in iztržili 600.000 evrov

Istra
, posodobljeno:

Na včerajšnji dražbi je koprska občina prodala šest nepremičnin od 50 na seznamu in zanje iztržila nekaj več kot 600.000 evrov.

Na dražbi prodali šest parcel in iztržili 600.000 evrov
Susana Vera

KOPER > Nove lastnike je dobil solastniški delež na parceli v Hrastovljah (kupil ga je Nevio Kocjančič), štiri zemljišča na Kolombanu (novi lastnik je družba Reccom iz Ljubljane) in tri parcele v Semedeli nad Dolinsko cesto (eno zemljišče je kupila Zorica Đukić Peroša, drugi dve pa izolsko podjetje Elta). Prodali so tudi nepremičninski kompleks v Žusterni pod Nokturnom. Kupilo ga je podjetje Grafist, ki je že lastnik parcele v bližini.

Neprodane nepremičnine bodo najverjetneje uvrstili na prihodnjo javno dražbo nepremičnin. Med drugim zopet tudi nekdanjo stavbo koprske policijske uprave v Ulici 15. maja, ki za zdaj ne pritegne prav nikogar.

NH