Najemnik je moral odstraniti stopnice pred palačo Trevisini
“Stopnice sem odstranil, ko so me opozorili, da to ni dovoljeno,” je zagotovil Razzak Jubayer, ki ima galerijo Lera v palači Trevisini v središču Pirana.
PIRAN > Da je stopnice pred stranski vhod v palačo postavil brez dovoljenja, so potrdili v zavarovalniški družbi Adriatic Slovenica, ki je lastnica zgradbe. Najemniku so naročili, naj jih odstrani. Na piranski območni enoti zavoda za varstvo kulturne dediščine so prav tako povedali, da za stopnice niso izdali ustreznih soglasij. Glede na to, da so na javni površini, za kar je pristojna občinska inšpekcija, so jih o tem tudi obvestili. Na piranski občini pa so dejali, da je občinska inšpekcija že uvedla postopek proti graditelju.NČ
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.