Občina si želi v središče mesta
Ankaranski občinski svetniki so si enotni, da bi občinska uprava sodila v središče naselja, zato so podprli idejo župana Gregorja Strmčnika, da bi občina odkupila prostore na Regentovi 2. Na seji so odločali še o zvišanju nagrade ob rojstvu otroka, območju Sv. Katarine in oddaji nepremičnin na območju ankaranske bonifike.
ANKARAN > “Gre za strateško lokacijo, kjer menim, da se občina ne bi smela obrniti proč,” o prostorih na Regentovi 2 v središču Ankarana, kjer deluje občinska uprava, meni župan Gregor Strmčnik. Svetniki so se strinjali s primernostjo lokacije in cene (približno 880 evrov na kvadratni meter) in župana pooblastili, da v imenu Občine Ankaran v okviru prejetih cenitev sklene kupoprodajno pogodbo za nakup. V proračunu so sredstva za ta nakup že namenjena.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.