Sicilijanci zavzemajo Koper
Obeti, da bi po včerajšnji javni dražbi nepremičnin v občinsko blagajno kapnilo 18 milijonov evrov, so se pričakovano izkazali za neutemeljene. Občina je uspela iztržiti le nekaj čez pol milijona evrov. Največ zanimanja je požela zapuščena vogalna hiša med Ulico OF in Volaričevo ulico v Kopru, za katero so se potegovali kar štirje dražitelji.
KOPER> Ker ima hiša zanimivo lokacijo v središču mesta, je očitno marsikoga premamila. Interesenti so izklicno ceno 138.000 evrov sprva dvigovali precej energično, vendar sta do konca vztrajala le dva.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.