Stanovanja bodo vseljiva sredi septembra
Nepremičninski sklad pokojninskega in invalidskega zavarovanja, ki v izolskih Livadah končuje gradnjo 60 oskrbovanih stanovanj, bo danes za njihovo oddajo v najem objavil javni razpis. Prvi mož sklada Florijan Bulovec pravi, da se zanje zanima več kot 500 posameznikov, od tega 130 Izolanov. Pri oddaji pa bodo dali prednost Izolanom, kot so se zavezali pred začetkom gradnje, zagotavlja Bulovec.
IZOLA > “Po 16 stanovanj ima 36 do 39 kvadratnih metrov oziroma 44 do 50 kvadratnih metrov, 28 stanovanj je velikih 51 do 59 kvadratnih metrov,” pojasnjuje Florijan Bulovec. Najemnina bo znašala 5,85 evra za kvadratni meter, kar za najmanjša stanovanja pomeni 211 evrov mesečno in za največja 345 evrov, vendar ta znesek ne zajema uporabe garaže (dodatnih 50 evrov), obratovalnih stroškov, stroškov klica v sili oziroma oskrbe na domu. Parkiranje na zunanjih površinah bo brezplačno.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.