Tovornjak podrl hrast, novega ne bo

Istra
, posodobljeno:

Pred kratkim se je voznik večjega tovornjaka, ki je pomotoma zašel s poti in zapeljal čez Trg Brolo, zagozdil v enega od tamkajšnjih hrastov, ta pa se je nato nevarno nagnil.

Tovornjak podrl hrast, novega ne bo
Nataša Hlaj

KOPER > Zaradi sile se je poškodoval oziroma premaknil celo betonski kolobar pod drevesom. V Komunali Koper so po ogledu drevesa ugotovili, da ga je treba v celoti izruvati. Včeraj so delavci Komunale na trgu odstranjevali poškodovane plasti betona in asfalta, drevesa pa na isto lokacijo ne bodo več posadili.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.