V 15 mesecih bo v Livadah zraslo 60 varovanih stanovanj
V četrtek bo izolska občina Nepremičninskemu skladu pokojninskega in invalidskega zavarovanja predala makadamsko parkirišče ob OŠ Livade. Prišli bodo gradbinci in označili gradbišče. Namesto avtomobilov bodo parkirišče zavzeli gradbeni stroji. Predvidoma v 15 mesecih bo tam zraslo 60 oskrbovanih stanovanj in center dnevnih aktivnosti za starejše občane.
IZOLA > Makadamsko parkirišče je že zaprto in na njem ni več mogoče parkirati. Včeraj so z njega odstranili javno razsvetljavo.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.