Železnice bodo brizgale beton
Podjetje SŽ-Infrastruktura bo ob železniški progi na območju Podpeči v ponedeljek začelo nabrizgavati beton. S takšno oblogo želi preprečiti nove požare ob progi. “Začeli smo v Podpeči, saj smo ocenili, da je prav ta vas najbolj ogrožena zaradi požarov,” je povedal predstavnik SŽ-Infrastrukture Igor Baša.
PODPEČ > Z betonom bodo pobrizgali območje ob progi 400 metrov nad Podpečjo in 460 metrov pod vasjo. Brizgali bodo dva metra od proge po pobočju navzgor, plast betona pa bo debela od osem do deset centimetrov.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.