Zidu najverjetneje ne bo, cesto pa bodo obnovili

Istra
, posodobljeno:

Prva faza sanacije plazu na lokalni cesti med Potokom in Sv. Antonom je končana. V koprski občini pojasnjujejo, da so z vkopom drenažnega jarka omilili zamakanje in preprečili plazenje brežine.

V koprski občini zagotavljajo, da so z vkopom drenažnega 
jarka preprečili plazenje brežine na lokalni cesti med Potokom in Sv. Anton.
V koprski občini zagotavljajo, da so z vkopom drenažnega jarka preprečili plazenje brežine na lokalni cesti med Potokom in Sv. Anton. Nataša Hlaj

SV. ANTON > Domačini so nestrpno čakali na sanacijo, saj je ob večjih deževjih zemljina vselej zdrsnila čez cesto. Nemalokrat je bilo zaradi tega cestišče tako rekoč neprevozno. Pod težo zemlje pa je na nekaterih mestih popokal še asfalt.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.