Vodo so podražili, a kljub temu verjetno ne bo dražja
Postojnski občinski svetniki so potrdili podražitev pitne vode, vendar podražitve kljub temu zelo verjetno (še) ne bo. Županu so namreč naročili, da na skupnem organu Kovoda dvigne roko za dražjo vodo samo, če jo bodo podražili tudi Pivčani. A pivški svetniki so podražitev zavrnili.
POSTOJNA, PIVKA > Nova uredba o metodologiji za oblikovanje cen storitev obveznih občinskih gospodarskih javnih služb varstva okolja določa nove cene vode. Na Postojnskem bi se tako zneski na mesečnih položnicah v gospodinjstvih povečali do pet evrov, v gospodarstvu pa tudi do 40 in več evrov.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.