Zeleni golf bolj ko ne na črno
Vse je bilo dogovorjeno z občino, zavodom za gozdove in lovci, je ob golf turnirju na Sviščakih zatrdil njegov prireditelj Silvo Žnidaršič. Toda ko smo bolj ko ne slučajno začeli preverjati to trditev, se je izkazalo, da je na trhlih nogah. Pa tudi, da za udrihanje žogic površine tik pod botaničnim rezervatom niso ravno primerne.
SVIŠČAKI>Letošnji, že šesti golf turnir na Sviščakih je 18. avgusta pripravilo Golf društvo Bor. Pobudnik in vsa leta gonilna sila turnirja Silvo Žnidaršič je takrat za PN zatrdil: ”Za soglasje smo vprašali župana Emila Rojca in ga tudi povabili medse. Občina nima proti temu nič, saj menijo, da gre za lepo promocijo Sviščakov. Dogovorjeni smo tudi z gozdarji Zavoda za gozdove in lovci, ki pokosijo teren, kar je njihovo stalno opravilo. Naš turnir ni profitno tekmovanje, ampak udeleženci vse stroške krijemo sami.”
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.