Boštjančič najbolj zapravljiv minister

Slovenija
, posodobljeno:

V kakšne namene službene kartice uporabljajo ministri Golobove vlade? V dveh letih so zapravili več deset tisoč evrov. Med največjimi porabniki so ministri iz kvote Gibanja Svoboda.

Službeno kartico je najbolj obremenil finančni minister Klemen 
Boštjančič,  v dveh letih je zapravil več kot 17.000 evrov.
Službeno kartico je najbolj obremenil finančni minister Klemen Boštjančič, v dveh letih je zapravil več kot 17.000 evrov.Robert Balen

LJUBLJANA > Ministrska zasedba pod vodstvom Roberta Goloba je v prvi polovici mandata s službenimi karticami porabila več deset tisoč evrov davkoplačevalskih sredstev. Med največjimi porabniki so ministri iz kvote Gibanja Svoboda. Službeno kartico je najbolj obremenil finančni minister Klemen Boštjančič, ki je v dveh letih zapravil več kot 17.000 evrov. Sledita ministrica za digitalno preobrazbo Emilija Stojmenova Duh s porabo v višini 11.500 evrov, dobrih 10.000 evrov pa je potrošil nekdanji minister za zdravje Danijel Bešič Loredan, ki že leto dni ni več član vladne ekipe.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.