Donald Trump se še ne more meriti z Janšo

Slovenija
, posodobljeno:

Donald Trump, žaljiv do žensk in novinarjev, se še ni spustil na tako nizko raven, kot si jo je v svojem tvitu privoščil prvak SDS Janez Janša, pravi profesor na FDV Marko Milosavljević. Zmerjanje novinark z “odsluženimi prostitutkami,” je nizkotnost brez primere.

Nataša Briški: “Na družbenih omrežjih ni meja, 
tipamo, do koder lahko gremo. Če ni drugega kot 
opominčki in mile disciplinske kazni, zakaj bi 
nehali?”
Nataša Briški: “Na družbenih omrežjih ni meja, tipamo, do koder lahko gremo. Če ni drugega kot opominčki in mile disciplinske kazni, zakaj bi nehali?”

LJUBLJANA > Zapis, ki ga je predsednik SDS Janez Janša objavil na svojem tviter profilu, je deležen obsodb tako doma kot v tujini. Zaradi tvita, ki se glasi “Na neki FB strani javne hiše ponujajo poceni usluge odsluženih prostitutk Evgenije C in Mojce PŠ. Eno za 30 evrov, drugo za 35 evrov. #ZvodnikMilan”, bosta prizadeti novinarka in urednica Eugenija Carl in Mojca Šetinc Pašek tožili Janšo.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.