Hekerji v napadu na medijsko hišo Pro Plus do dela osebnih podatkov

Slovenija
, posodobljeno:

Hekerji so v napadu na medijsko hišo Pro Plus prišli do nepooblaščenega dostopa do dela osebnih podatkov, ki pa po zadnjih informacijah niso bili javno razkriti. Hekerji so pridobili podatke, ki jih je hiša zbrala preko sistema za rekrutiranje v šove in oddaje, podatke prijavljenih na ogled oddaj, v poslovni bazi in bazi oddanih vlog za zaposlitev.

Hekerji so v napadu na medijsko hišo Pro Plus prišli do nepooblaščenega dostopa do dela osebnih podatkov.
Hekerji so v napadu na medijsko hišo Pro Plus prišli do nepooblaščenega dostopa do dela osebnih podatkov.Miro Majcen

LJUBLJANA > Pro Plus tako posameznike obvešča o nepooblaščenem dostopu do osebnih podatkov. Neposredno obveščanje posameznikov bi jim namreč "v tem trenutku predstavljalo nesorazmeren napor zaradi obsega napada, števila uporabnikov in osebnih podatkov, ki bi bili lahko razkriti", so zapisali na spletni strani 24ur.com.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.