Pogodbe z Rusi naj bi podvojile blagovno menjavo
Predsednik republike Borut Pahor se sredi tedna odpravlja na obisk najprej v Nemčijo, nato pa še v Rusijo in Ukrajino. Na dnevnem redu so srečanja z voditelji vseh treh držav. V Rusiji ga bo spremljala številčna gospodarska delegacija.
LJUBLJANA > Vsi razumejo, da gre na turnejo kot voditelj države, ki je članica EU in Nata, kot človek, ki se zavzema za reševanje težav po mirni poti, in kot nekdo, ki ve, da se problemi ne rešijo sami in da je včasih treba tudi tvegati, o odnosu drugih do te turneje pravi Borut Pahor.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.