Popoldne ob nevihtah možni močnejši nalivi

Slovenija
, posodobljeno:

Danes popoldne bodo ob nevihtah možni močnejši nalivi, izključen ni niti pojav toče. Ta je najbolj verjetna na Belokranjskem, Dolenjskem, Goriškem, v Istri in v Spodnjem Posavju, opozarjajo na Agenciji za okolje (Arso).

 Danes popoldne bodo ob nevihtah možni močnejši nalivi, 
izključen ni niti pojav toče.
Danes popoldne bodo ob nevihtah možni močnejši nalivi, izključen ni niti pojav toče.Leo Caharija

LJUBLJANA > Danes bo po podatkih Arsa spremenljivo do pretežno oblačno s plohami in nevihtami. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 27, na Primorskem do 30 stopinj Celzija.

V petek bo večinoma sončno. Predvsem v hribovitih krajih zahodne in južne Slovenije bo popoldne možna kakšna vročinska nevihta. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, na Primorskem do 20, najvišje dnevne od 26 do 32 stopinj Celzija.

V soboto in nedeljo bo sončno in vroče. Predvsem v hribovitih krajih severne in severozahodne Slovenije bo popoldne možna kakšna vročinska nevihta.

STA