Ulaga: Ostajam predsednik SZS
Šport
18. 10. 2013, 14:10
, posodobljeno:
Primož Ulaga je v pogovoru zatrdil, da ostaja predsednik Smučarske zveze Slovenije še naprej. “Danes je moje stališče, da ostajam na čelu zveze in še naprej dobro delam. Do izredne skupščine bo tako, potem pa naj o mojem delu odloča baza, tisti, ki so me potrdili za predsednika,” je dejal Ulaga.
Primož Ulaga je v pogovoru zatrdil, da ostaja predsednik Smučarske zveze Slovenije še naprejSTA
LJUBLJANA > “Moje besede o odstopu so bile na četrtkovi seji izvršilnega odbora zveze vzete iz konteksta. Nikjer nisem podpisal ali dal uradne izjave o koncu mojega mandata”, je pojasnil Primož Ulaga.
Na četrtkovi seji izvršilnega odbora SZS naj bi Ulaga nepreklicno odstopil z mesta predsednika SZS iz osebnih razlogov. Člani IO SZS so nato sprejeli sklep, da do volilne skupščine funkcijo predsednika opravlja podpredsednik Enzo Smrekar.
STA
{CURRENT-PAGE} / {ALL-PAGES}
×