Bubnič predse spustil le Pancarja
V zvezi AMZS moto šport in karting Slovenija so minuli konec tedna v drugi del sezone vstopili s kar tremi dirkami za državno prvenstvo. Najkakovostnejši primorski dosežek je drugo mesto Mihe Bubniča v motokrosu.
Na peti dirki državnega prvenstva v motokrosu na progi Škedenj pri Slovenskih Konjicah je manjkal le štajerski svetovni zvezdnik tega športa, Tim Gajser iz Makol. V njegovi odsotnosti je v odprtem razredu pričakovano slavil občasni voznik dirk svetovnega prvenstva Jan Pancar iz Šentvida pri Stični. Med 126 dirkači so bili Primorci v ospredju v vseh kategorijah, od otroških do članskih. Za najbolj prestižni primorski dosežek je v odprtem razredu poskrbel Miha Bubnič iz Strunjana, ki je zaostal le za Pancarjem. Bubnič se je s tem dosežkom zavihtel na prvo mesto v skupnem seštevku. Pancar namreč v glavnem dirka v tujini, doslej vodilni Denis Jakša (AMD Kolpa) pa je bil šele šesti. V kategoriji MX 125 je slavil Žan Oven iz Šentvida pri Stični, šesto mesto pa je zasedel Miha Vrh (MX Društvo Bistrc Ilirska Bistrica).
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.