Čakarun podpisal triletno pogodbo s koprskimi tigri
Šport
28. 06. 2017, 10:06
, posodobljeno:
Pred začetkom nove sezone se je košarkarski prvoligaš iz Kopra Sixt Primorska dodatno okrepil pod obročem. Triletno pogodbo s koprskimi tigri je namreč podpisal hrvaški krilni center Marjan Čakarun, nekdanji najkoristnejši igralec finalnega niza lige Nova KBM, so sporočili iz koprskega kluba.
KOPER > Sedemindvajsetletni Zadrčan Marjan Čakarun se je slovenskemu košarkarskemu občinstvu prvič predstavil v dresu Helios Suns, s katerimi je v sezoni 2015/16 tudi postal državni prvak. Minulo sezono je 204 cm Hrvat sklenil v španski ligi ACB pri Manresi.
Stari znanec slovenskih košarkarskih parketov je tako še ena v nizu okrepitev Sixta Primorske. Pridružil se je Alenu Hodžiću ter Danielu Vujasinoviću, ki sta v minuli sezoni nosila dres hopsev s Polzele oziroma Tajfuna iz Šentjurja. Pogodbo s tigri je za dve sezoni podaljšal tudi Gezim Morina, s katerim bo Čakarun tvoril navezo visokih igralcev pod obročem koprskega kluba.
STA
{CURRENT-PAGE} / {ALL-PAGES}
×