Čujec od Poljubinja do Brazilije
Turnirsko dogajanje zadnjih dni je bogato vse od Kopra, kjer se je končala poslovna liga, pa do Sužida v zgornjem Posočju. Vmes so fantje iz Posočja z golom Patrika Čujca osvojili še slovenski Neymarjev turnir in si priborili vozovnico za pot Brazilijo. Konec tedna bo središče dogajanja na Binetovem memorialu.
PRIMORSKA >Nogometna zveza Slovenije in Sportforum Slovenija sta na koprski Bonifiki izpeljali zadnji turnir 12-članske poslovne lige južne Primorske. Prvega mesta so se razveselili nogometaši ŠD Lama Titus Dekani (31 točk), druga je bila Banka Intesa San Paolo (28), tretje mesto pa je pripadlo Luki Koper (27), ki je le zaradi tesne zmage v medsebojni tekmi prehitela ekipo Metrans Inspectus (27). Te štiri ekipe bodo tekmovale na vseslovenskem finalu, ki bo 17. junija na Brdu pri Kranju.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.