Danes zaključek sezone

Šport
, posodobljeno:

Na drugi tekmi slovenskega dvoranskega lokostrelskega pokala v Postojni je bilo pri zbiranju odličij najuspešnejše prav domače društvo Mins. Tretja in tudi zadnja letošnja tekma bo skupaj s svečanim zaključkom sezone danes v Šenčurju.

V Postojni je tekmoval tudi paraolimpijec Dejan Fabčič.
V Postojni je tekmoval tudi paraolimpijec Dejan Fabčič.

POSTOJNA > Domače lokostrelsko društvo Mins in Lokostrelska zveza Slovenije sta v dvorani Srednje šole Postojna priredila drugo tekmo slovenskega dvoranskega pokala v streljanju na 18-metrsko razdaljo, ki je štela tudi za 22. memorial Mateja Šabca. Zbralo se je kar 280 tekmovalcev iz 31 klubov, ki so tekmovali v kategorijah od mlajših dečkov in deklic do veteranov.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.