Dean Bombač proti Kielu, Luka Žvižej nič več za Slovenijo
Koprski rokometaš Dean Bombač se bo v dresu madžarskega Szegeda tako kot lani v izločilnih bojih lige prvakov spet zoperstavil nemškemu Kielu.
EVROPA > Tokrat se bosta tekmeca pomerila že v osmini finala. Prve tekme bodo na sporedu med 16. in 20. marcem, povratne pa med 23. in 27. marcem. Szeged je po porazu 26:27 v Kielcah, proti katerim je Dean Bombač dosegel dva gola, osvojil peto mesto v skupini B. Kiel je bil četrti v skupini A, kjer so Celjani kljub zmagi s 43:29 v 14. krogu proti Bešiktašu osvojili sedmo mesto in končali letošnje nastope v ligi prvakov. Iz celjskega tabora pa so včeraj sporočili, da bo Luka Žvižej (desno) odslej igral samo še za klub. Slovenski rekorder po številu nastopov in zadetkov za izbrano vrsto tako ne bo oblekel reprezentančnega dresa na bližnjih kvalifikacijah za olimpijske igre, ki bodo na sporedu čez mesec dni, od 8. do 10. aprila na Švedskem. ASO
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.