Kdor čaka, dočaka

Šport
, posodobljeno:

Nogometaši Gorice so v letošnji sezoni obsojeni na čakalnice. Tudi za uvodni dvoboj po vrnitvi v prvo ligo so prišli na vrsto kasneje. Danes bodo gostovali v Ljubljani, a ne pri Olimpiji, pač pa pri spomladanskem odkritju Bravu.

Šiškarji so resda po koncu pretekle sezone ostali brez treh pomembnih adutov, Martina Kramariča, Aljoše Matka in Roka Baturine, a se jim vsaj rezultatsko na uvodni tekmi z Domžalami to ni pretirano poznalo. “Ni bilo videti izstopajočega posameznika, vendar Bravo ohranja čvrstost in ravnotežje v igri. Tudi zato me zanima, kako se bomo odrezali,” je povedal trener Gorice Borivoje Lučić. Izbranci Dejana Grabića so nadaljevali tam, kjer so končali julija, s prvenstveno zmago, včeraj pa so potrdili prihod Roka Maherja kot posojenega zveznega igralca iz Maribora. Seveda si tudi Novogoričani želijo, da bi hitro ujeli ritem, s katerim so izpeljali kvalifikacije s Triglavom.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.