Lastovka je poletela
V dvoboju petega kroga lige za obstanek so košarkarji Portoroža na gostovanju pri domžalski Lastovki izgubili s petimi točkami razlike. Lastovka Domžale : Portorož 75:70.
DOMŽALE > Maloštevilni gledalci so večji del tekme spremljali zelo skromno košarkarsko predstavo, v kateri sta obe moštvi več pozornosti namenili obrambi. Domžalčani so konstantno pritiskali na portoroške branilce, zato so ti imeli obilo težav pri grajenju akcij, kar je privedlo do številnih neizdelanih metov z razdalje, gostom pa so se roke večkrat zatresle tudi ob izdelanih akcijah pod košem. Pomembno vlogo pri organizaciji igre je imel krilni košarkar Nejc Zupan, ki je bil v prvi četrtini skupaj z Janom Barbaričem še najbolj nevaren za koš Lastovke, medtem ko sta na drugi strani portoroške centre pod obročem “premetavala” Filip Zekavičić in Mensud Julević. Po vodstvu Lastovke s 24:16 sredi druge četrtine je za nekaj veselja v portoroškem taboru s trojkama poskrbel Alen Hodžić, a so se izbranci Andreja Žaklja po koših Milorada Šutulovića v slačilnico zasluženo odpravili z dvoštevilčno prednostjo.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.