Morda že konec marca
Tekmovanje v drugi in tretji SKL se je s tekmami 4. kroga ustavilo 17. oktobra lani, od tedaj pa so košarkarji na prisilnem počitku in obsojeni na individualno delo. Kdaj bi lahko nadaljevali s sezono, trenutno še ni znano.
KOPER > V drugi SKL je presenetljivo na vrhu kar primorski trojček (Gorica, Portorož in Postojna) z razmerjem zmag 3:1, takoj pod njim pa je AKK Branik. Zanimivo je, da sta med omenjeno četverico oba novinca, Gorica in Branik. Četrti primorski predstavnik Mesarija Prunk, ki je bila zadnja leta najboljša primorska ekipa v ligi, je šele šesta. V zahodni skupini tretje SKL s štirimi zmagami in brez poraza vodi Slovan, potem pa so zapored zvrščeni Pivka, Hidria in Plama pur. Sedma je Tera Tolmin, zadnja pa Ajdovščina.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.