Navijači: Uprava ND Gorica naj odstopi!
Krizi nogometa v Novi Gorici po sponzorskem slovesu Hita ni videti konca. Svežega denarja ni, nogometaši čakajo že četrto plačo, navijaška skupina Terror boys poziva upravo k odstopu, danes pa se bosta sestala nadzorni in izvršni odbor.
NOVA GORICA>Medtem, ko nogometaši Gorice z dobrimi igrami delajo, kar morejo - tudi v upanju, da bo kdo v prestopnem roku še našel boljši kruh - na finančnem področju ni videti rešitev.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.