Nogometaši Jadrana si želijo tudi ostati v zlati sredini

Šport
, posodobljeno:

Vsaj kar se dekanskega Jadrana tiče, se zgodovina res ponavlja: tako kot pred letom dni so tudi v tej sezoni prezimili na osmem mestu, torej na sredini lestvice. Tudi lani so izgubili nekatere kapitalce - resnici na ljubo več kot letos - spomladi pa so po rezultatskem nihanju na koncu potrdili osmo mesto.

Nogometaši Jadrana  (v modrih dresih) bodo drugoligaško pomlad odprli v soboto doma prav proti Biljam.
Nogometaši Jadrana (v modrih dresih) bodo drugoligaško pomlad odprli v soboto doma prav proti Biljam. Zdravko Primožič/FPA

DEKANI > Jadran je jeseni pokazal več kot solidne igre, le prave nadgradnje prikazanega na igrišču včasih rezultatsko ni bilo. Na osmem mestu je približno enako oddaljen od vrha in dna - za vodilnim Aluminijem zaostaja za 12 točk, pred zadnjim Tolminom pa ima deset točk naskoka.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.