Nov začetek pred končnico
Po še enem, upati gre zadnjem, prisilnem tekmovalnem premoru se bo danes spet zagnalo kolesje v drugi slovenski nogometni ligi. Zadnji krog rednega dela pred končnico za prvaka in obstanek ponuja kar dva primorska obračuna, v Vipolžah in Dekanih.
NOVA GORICA > Tudi sicer pa 15. krog poleg lokalnih in sosedskih obračunov, ki jih bodo sklenili Brežičani in Krčani, prinaša soočenja z rezultatsko težo tudi za vrh lestvice in napredovanje. Izstopa dvoboj prvega in drugega v Radomljah. Gostitelji se po malem spogledujejo celo z zaključno žogo za prvo ligo. Z zmago bi Novomeščanom ušli na sedem točk prednosti in čeravno sledi še mini liga najboljše osmerice, kjer bi se moštva pomerila po enokrožnem sistemu, bi bilo v preostalih sedmih krogih Radomljane težko sklatiti z vrha.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.