Oplast le za bron

Šport
, posodobljeno:

Nogometaši kobariškega Oplasta so izgubili še tretjo polfinalno tekmo z Litijo zapored in se bodo v nadaljevanju državnega prvenstva v dvoranskem nogometu borili za bronasto odličje.

Enega od dveh golov za Oplast je dosegel Jani Ručna (z 
žogo).
Enega od dveh golov za Oplast je dosegel Jani Ručna (z žogo).Igor Mušič

LITIJA > Ta konec tedna je dal prvega finalista državnega prvenstva v dvoranskem nogometu. Kobariški Oplast je s tremi zaporednimi porazi zapravil prednost, ki si jo je priboril s prvim mestom po rednem delu prvenstva (igranje prvih dveh polfinalnih tekem v domači dvorani). Kobariški podvig iz leta 2014, ko je ujel zaostanek dveh izgubljenih tekem za Litijo in jo v polfinalu nato izločil, ostaja zgodovina.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.