Poleti le čakanje na tekme?

Šport
, posodobljeno:

Po odličnem letu 2019 z vrhuncem na SP, ko je z reprezentančnim kolegom Alešem Borčnikom še drugič osvojil naslov svetovnega prvaka v štafetnem zbijanju, deli letos vrhunski balinar Anže Petrič iz Gradišča pri Vipavi usodo številnih športnikov, ki jih je ustavila pandemija - negotovost in upanje, da bo jesen spet prinesla tekme najvišje ravni.

Anže Petrič je tudi  na  domačem balinišču pri kampu Tura tlakoval 
pot do številnih odličij.
Anže Petrič je tudi na domačem balinišču pri kampu Tura tlakoval pot do številnih odličij.Igor Mušič

GRADIŠČE > Anžetu Petriču pri 32 letih klubskih in reprezentančnih izkušenj doma in v tujini ne manjka. Že peto sezono igra pri italijanskem A-1 ligašu Borgonese. Če ne bi bilo pandemije novega koronavirusa, bi ta čas obveznosti v Italiji že pustil za seboj in se v miru pripravljal na reprezentančni program, a je letos vse postavljeno na glavo.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.