Popotnica je dobra

Šport
, posodobljeno:

Za nogometaši Brd je dobra polovica priprav na spomladanski del drugoligaške sezone, ki jo bodo 11. marca začeli s preloženo tekmo 16. kroga doma proti Krki.

Anton Žlogar (levo) bo spomladi poskušal  Brice obdržati v 
mirnih drugoligaških vodah.
Anton Žlogar (levo) bo spomladi poskušal Brice obdržati v mirnih drugoligaških vodah. Jure Batagelj

NOVA GORICA > Lanskega prvoligaša so na novomeškem Portovalu jeseni premagali z golom Leona Mariniča. Najboljši strelec Brd v prvem delu sezone bo spomladi oblekel dres novogoriškega prvoligaša. Na nedavni prijateljski tekmi v športnem parku se je že zoperstavil svojim bivšim soigralcem, ki so si jeseni vendarle priborili spodbudno popotnico (16 točk) pred spomladanskim nadaljevanjem. Poglavitni cilj, povezan z osmim mestom in obstankom, je na obzorju. Brici, ki po nepopolnih 16. jesenskih krogih držijo na lestvici sedmo mesto, so vendarle bliže sredini lestvice kot nemirnim vodam boja za drugoligaškim preživetje. Jeseni so igralci nabrali dobrodošle izkušnje, drži pa, da konkurenca ne počiva.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.