Primorski obračun s prijateljskim remijem
Ligaški spored slovenskega namiznega tenisa je zadnji konec tedna prinesel le ženske prvoligaške boje. Po zadnjem krogu rednega dela so se v polfinale uvrstili Kajuh Slovan, izolski Arrigoni, Murexin in Fužinar.
V zadnjem (desetem) krogu rednega dela prve ženske namiznoteniške lige je branilec naslova prvaka, ljubljanski Kajuh Slovan, z zmago proti Fužinarju zlahka potrdil prvo mesto pred končnico, ki se bo s polfinalom začela 5. aprila. Tedaj se bodo nadaljevala tudi vsa tekmovanja v nižjih ligah, ki so tokrat mirovala. Polfinalne dvoboje bodo igrali na dve zmagi. Arrigoni bo uvodoma gostoval pri Kajuhu Slovanu.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.