Prvi polčas kot kažipot za nadaljnje delo
Koprski rokometaši so drugi del prvenstva odprli z zmago proti Slovanu, ki so se mu hkrati oddolžili za poraz (23:25) v uvodnem krogu. Ni bilo vse lepo in prav, kot je sicer kazalo v dobršnem delu prvega polčasa, a po svoje je tudi bolje tako - za igralce kot tudi za trenerski štab.
KOPER > Bojan Čotar predvsem upa, da bo lahko v prihodnje vadil in tekmoval po najboljših močeh, česar v zadnjem obdobju ni uspelo ne njemu ne njegovim izbrancem. V soboto so bili zlasti v prvem polčasu vidni obrisi hitre igre in pretoka žoge. Gostitelji so se po tipanju moči v uvodnih desetih minutah razleteli po igrišču. Prednjačil je zlasti Bor Breznikar, ki je izdatno koristil prehode v protinapad. V prvih tretjini tekme, ko so se Koprčani odlepili na 14:11, je dosegel vseh svojih šest golov.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.