S Primorske so doma štirje državni prvaki
Adria Ankaran hotel resort je bil prizorišče najbolj množičnega šahovskega tekmovanja na Primorskem letos. Na državnem prvenstvu za kategorije od U-8 do U-18 je Primorska dobila kar štiri prvake. Tako v standardnih kot v pospešenih partijah sta bila najboljša Jernej Kozlovič in Anja Beber.
ANKARAN > Šahovska zveza Slovenije je v sodelovanju z Ankaran hotel Resortom pred dnevi izpeljala državno prvenstvo za mlajše kategorije v standardnem in pospešenem šahu. Skupno je v skupinah od U-8 do U-18 nastopilo več kot 300 tekmovalcev iz 31 klubov. Kakovosten šah igrajo marsikje po Sloveniji, saj so odličja že v zahtevnejši standardni igri osvojili predstavniki kar 19 klubov. Pri njihovem zbiranju je bil najuspešnejši ljubljanski Tajfun (6) pred Mariborom Poligramom (5), Celjskim ŠK in Domžalami (po 3).
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.