Slovenci z eno nogo že uvrščeni na eurobasket 2025
Klubska košarkarska sezona je že v polnem zamahu, a že čez mesec dni bo znova nastopil čas za reprezentančno košarko. Slovensko košarkarsko reprezentanco novembra čaka nadaljevanje kvalifikacij za nastop na evropskem prvenstvu, ki bo prihodnje leto. Slovenci so z eno nogo že uvrščeni na eurobasket 2025, so sporočili s Košarkarske zveze Slovenije.
LJUBLJANA > Slovenska ekipa, ki nastopa s priponko "#mojtim", si je v februarskem kvalifikacijskem ciklu zagotovila odlično izhodišče. Slovenski košarkarji lahko nastop na prvenstvu Stare celine potrdijo že konec novembra, ko se bodo dvakrat pomerili s Portugalsko, in sicer v gosteh 22. novembra ter v Kopru 25. novembra.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.