Slovenski rokometaši na svetovno prvenstvo 2017
Slovenski rokometaši so po preboju na olimpijske igre v Rio nocoj izpolnili še en velik cilj. Kljub porazu 27:29 na Norveškem so se uvrstili na svetovno prvenstvo v Franciji. Norveška : Slovenija 29:27 (15:13).
STAVANGER > Kvalifikacijski dvoboj z Vikingi je Slovenija dobila s skupnim izidom 51:47. Prvi polčas povratne tekme je sicer ponudil drugačno sliko kot pred štirimi dnevi v Celju, kjer so bili zadetki prava redkost. Tokrat jih je bilo bistveno več, zlasti v slovenski mreži. Obramba ni bila tako čvrsta in gibljiva kot na prvem dvoboju. Norvežani so to s pridom izkoriščali, bodisi s streli z zunanjih položajev bodisi s šestmetrske črte. Še bolj udarni pa so bili norveški protinapadi, ki so jih sprožile obrambe domačega vratarja Sittrupa Bergeruda in na drugi strani zapleteno iskanje poti do gola gostiteljev. Ker tudi Gorazd Škof v vratih ni imel svojega dne, je bil razvoj dogodkov zaskrbljujoč.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.