V Francijo po izkušnje in rezultat

Šport
, posodobljeno:

Seznam rokometnih reprezentantov, ki bodo branili slovenske barve na bližnjem svetovnem prvenstvu, ni postregel s presenečenji. Ob prvokategornikih Urošu Zormanu, Gorazdu Škofu in Deanu Bombaču, ki jih zaradi takšnih ali drugačnih razlogov ne bo v Franciji, bosta doma ostala tudi Nik Grebenc in David Razgor.

Na včerajšnji tiskovni konferenci so predstavili   rokometno reprezentanco.
Na včerajšnji tiskovni konferenci so predstavili rokometno reprezentanco.Aleš Sorta

LJUBLJANA > Slovenija se bo na svetovno prvenstvo (SP), ki se bo začelo 11. januarja, odpravila že danes. To pa zato, ker čakata izbrance Veselina Vujovića že ta konec tedna prijateljski tekmi z branilci lovorike in gostitelji zaključnega turnirja Francozi, s katerimi se bodo pomerili jutri in v nedeljo. Slovenski selektor je torej moral pohiteti z objavo 17 imen, ki bodo danes poletela z Brnika. V postavi za posamezno tekmo SP jih je lahko 16, kar pomeni, da bo eden od treh vratarjev obračune skupinskega dela v Metzu pospremil s tribune.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.