V končnici jih je izločil finalist

Šport
, posodobljeno:

Košarkarji Mesarije Prunk so sezono v drugi SKL končali na šestem mestu oziroma v četrtfinalu končnice, kjer jih je z dvema tesnima zmagama izločila Ježica.

Jošt Flerin (z žogo) je med najboljšimi košarkarji sežanskega moštva.
Jošt Flerin (z žogo) je med najboljšimi košarkarji sežanskega moštva.Tomaž Primožic/FPA

SEŽANA > V Sežani so se pred začetkom sezone 2022/23 odpovedali nekaterim nosilcem igre iz minule sezone in še nekoliko bolj stavili na mlade ter v člansko ekipo priključili še nekaj mlajših košarkarjev. Novinca sta bila Škofjot Matija Radanović (s 27 leti je bil najstarejši član ekipe), ki je prišel iz Portoroža in 21-letni krilni igralec, Celjan Mihajlo Benić, ki je nazadnje pri nas igral za mariborski Branik, pred prihodom v Sežano pa v avstrijski drugi ligi pri KK Raiders.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.