V Taboru mirno, v Kopru pa ne

Šport
, posodobljeno:

Kraška nogometna trdnjava danes pričakuje koprsko odpravo, ki po dveh porazih želi obrniti trend. Oboji so ob napornem ritmu zagotovo utrujeni, a sosedski dvoboj vselej izvabi dodatne moči.

Tako je bil avgusta po avtogolu Žana Žužka dosežen zmagoviti 
zadetek za Tabor (ležita Dino Stančič in vratar Ivan Vargić). Na 
Bonifiki je Koper zmagal z 2:1.
Tako je bil avgusta po avtogolu Žana Žužka dosežen zmagoviti zadetek za Tabor (ležita Dino Stančič in vratar Ivan Vargić). Na Bonifiki je Koper zmagal z 2:1.Profimedia

SEŽANA > Škoda le, da so prav v sezoni s tremi primorskimi prvoligaši gledalci odsotni s stadionov, saj bi bilo sicer vzdušje povsem drugačno, pa tudi blagajniki klubov ne bi bili slabe volje. Tudi danes ob 13. uri bo srečanje Tabora in Kopra minilo brez gledalcev, ne pa tudi brez tekmovalne napetosti. Med koprskim in sežanskim klubom načeloma ne bi smelo biti posebnega rivalstva, saj sta v državnih prvenstvih redko igrala, a to vendarle obstaja. Zelo pestri sta bili predvsem obe pripravljalni tekmi.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.