Več tveganja prinaša več nevarnosti
Dan po srhljivem padcu kolesarjev na dirki po Baskiji je razkril nove razsežnosti poškodb. Srečni so bili tisti, ki so bili le potolčeni in so jo odnesli z odrgninami. Med njimi je bil tudi Primož Roglič.
BILBAO > Športni direktor Bore Hansgrohe Patxi Vila je izrazil upanje, da se bodo rane, ki jih je staknil do četrtkove etape vodilni v skupnem seštevku, hitro zacelile. Pri tem ne gre pozabiti, da je Primož Roglič grdo padel že v sredo, dan kasneje pa je bil udeležen v množičnem padcu, ki je tudi zavoljo odstopa vseh glavnih favoritov dirke po Baskiji zdrznil kolesarsko javnost.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.