Velik skok naprej
Ana Bucik je v Crans Montani prišla do rezultata kariere. S 13. mestom v včerajšnjem slalomu je članica Smučarskega kluba Gorica dosegla svojo najboljšo uvrstitev v svetovnem pokalu. V drugem teku je pridobila kar 16 mest.
CRANS MONTANA > Potem ko so v švicarskem zimsko-športnem središču konec tedna morali odpovedati smuk in superkombinacijo, so prireditelji vendarle izpeljali slalom, ki je bil sicer predviden v Mariboru. Na Pohorju so pred dvema tednoma tekmo preprečili dež in visoke temperature, ki so načele snežno podlago.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.