Velikonočni Zajc za zmago
Na Bonifiki že kar dolgo časa nismo gledali dopadljivega evropskega in napadalnega nogometa, kot sta nam ga postregla sinočnja tekmeca. Mladi slovenski nogometaši so brez težav odpravili Irce z rezultatom 3:1 (1:0).
KOPER > Za slovensko reprezentanco je igrala le zmaga in temu primerno so se Slovenci lotili tekme. Irci so v uvodnih minutah uporabili nekaj ostrejših prijemov, potem pa se do konca prvega polčasa bolj ali manj branili pred slovenskim pritiskom. Vprašanje je sicer bilo, kako v napadu nadomestiti poškodovanega Andraža Šporarja, vendar so se rešitve selektorja Primoža Glihe na igrišču izkazale kot posrečene. Irska ekipa se je s težavo branila napadov, ki jih je praviloma zaključeval izjemno razpoloženi Miha Zajc. N a desnem boku je bil zelo prepričljiv Domen Črnigoj, ki v učnem obdobju pri češkem trenerskem veteranu Zdeneku Zemanu v Luganu hitro dozoreva. Ob izjemnih preigravanjih je pridobil tudi občutek za natančne podaje. K obema primorskima reprezentantoma velja dodati še na papirju klasičnega napadalca Gregorja Bajdeta.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.