Z izkušnjami in tudi novimi obrazi
Slovenski rokometaši so včeraj v Zrečah začeli priprave na uvodni kvalifikacijski tekmi za nastop na evropskem prvenstvu 2022. V četrtek se bodo v celjskem Zlatorogu pomerili s Poljaki, v nedeljo pa jih čaka gostovanje v Turčiji.
ZREČE > Zdi se, da je minila že cela večnost, odkar je Slovenija pod taktirko novega selektorja Ljubomirja Vranješa osvojila četrto mesto na prvenstvu stare celine na Švedskem. Prvi tekmovalni vrhunec v letu 2020 se je zavoljo novega koronavirusa sprevrgel v zadnjega. Slovenski rokometaši so se nadejali, da se bodo mudili še na treh tekmovalnih postajah. Daleč največja postaja so bile seveda olimpijske igre, ki pa so jih prestavili na prihodnje poletje, tako kot tudi kvalifikacijski turnir, ki bo med 12. in 14. marcem 2021 v Berlinu. Slovenski tekmeci ob gostiteljih Nemcih še vedno ostajajo Švedi in Alžirci. Na igre vodita prvo in drugo mesto.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.