Za las ob polfinale
Ulični košarkarji bodo letošnjo sezono sklenili zgolj s tremi odigranimi turnirji najvišje kategorije. Edini slovenski predstavnik je že v poskusu nakazal, da se vrača v stare tirnice.
DEBRECEN > Osiromašeno sezono 3x3 košarke rešuje vzhodna Evropa. Prva dva turnirja svetovnega pokala je pripravil madžarski Debrecen. Piran je bil v prvem poskusu osmi, toda že nekaj dni kasneje so se stari avtomatizmi zložili v običajen mozaik visoke ravni. Istrska četverica je spet nastopila brez Gašperja Ovnika, novinca Erika Kralja pa je zamenjal Tjaž Rotar, ki se je pridružil Adinu Kavgiću, Simonu Finžgarju in Anžetu Srebovtu.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.