Za nagrado bo odslej igral za Zadar
Zlatko Šantelj - Role je v šport pritegnil vse svoje štiri otroke. Lea se je zapisala odbojki, Lana, Luka in Leon pa košarki. “Nihče ni pritiskal na nas, vsak se je sam odločil,” pravi Leon Šantelj. Sestri in brat so končali športno pot, 27-letni Leon pa zdaj žanje sadove vztrajnosti. Prihodnjo sezono bo igral v elitni regionalni ligi Aba.
POSTOJNA > “Prestop v Zadar sem zaslužil z minulo sezono v ligi Aba 2, najboljšo v karieri. Trener Daniel Jusup se je vrnil v Zadar potem ko je lani treniral Široki Brijeg v isti ligi. Z mano je že med sezono vzpostavil stik,” je svoj prestop v Zadar opisal krilni center Leon Šantelj. V dresu nekdanjega košarkarskega velikana ter aktualnega hrvaškega državnega in pokalnega podprvaka, se poti že dober teden dni. “O ciljih se še nismo pogovarjali, vem pa, kaj sam želim doseči Komaj čakam, da se še kaj naučim. Vem, da brez trdega dela ni napredka.”
Slovenci v hrvaški košarki so redki. Je odhod v Zadar posebno priznanje?Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.