Za napredovanje ni zanimanja in denarja
Začela se je nova sezona tekmovanj v prvih državnih namiznoteniških ligah. Primorska je zastopana le v ženski konkurenci, kjer je uvodoma izolski Arrigoni z lahkoto (6:0) opravil z Logatcem.
Stanje v slovenskem prvoligaškem namiznem tenisu je zaskrbljujoče. Med lanskimi najboljšimi drugoligaši ni bilo zanimanja (denarja) za igranje na višji ravni. Žal zato letos v moški prvi ligi ne bomo gledali fantov izolskega Arrigonija - lanskih zmagovalcev druge lige. Prvi istrski lopar Erik Paulin se je preselil čez mejo v Kras Zgonik, kjer ga lahko dostojno plačajo. V Izoli denarja zanj ali za nakup nadomestnega igralca podobne kakovosti nimajo. Ker niso želeli, da bi oslabljeni v prvi ligi služili tekmecem le kot tarča, so raje z mladimi upi ostali v drugi ligi. Med moško elito sicer letos vendarle nastopa devet klubov.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.