Za slovo kopanje v šampanjcu?
Novogoriški namiznoteniški igralec Bojan Tokić je prekaljen olimpijec. Na svojih tretjih igrah bo po dobri klubski sezoni poskusil preskočiti zanj dvakrat nepremostljivo oviro - tretji krog z doslej usodnimi azijskimi igralci.
NOVA GORICA > V času, ko veliko govorimo o begunski krizi, je življenjska zgodba Bojana Tokića zgled, koliko lahko begunci ob razumevanju okolja prispevajo k svoji novi skupnosti. Tokićeva družina je sredi bosanske vojne vihre morala zapustiti goreče Jajce, tedaj desetletni osnovnošolec pa je skupaj z očetom, namiznoteniškim trenerjem Miroslavom Tokićem, v prostorih novogoriškega kluba začel pisati zgodbo, ki je že pomemben del slovenske športne zgodovine. V mir omenjenih prostorov se Bojan rad umakne vsakič, ko pride domov. Tako je bilo tudi v času, ko je nastal naš predolimpijski pogovor.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.