Avta pred domačimi vrati ni več
V noči na četrtek je izpred stanovanjske hiše v Biljah v občini Miren-Kostanjevica izginil črn renault espace, registrske številke GO-66-88E, ki je vreden približno 4000 evrov.
PRIMORSKA> V Ilirski Bistrici je 74-letni voznik trčil v ograjo stanovanjske hiše 49-letnice in se pri tem lažje poškodoval. Vzrok trka je pojasnil alkotest, saj je 74-letnik napihal 1,31 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka.
Baker gre za med
Nekdo je med 26. in 30. marcem z gospodarskega poslopja v Lucanu v občini Piran ukradel 14 metrov bakrenih žlebov. Lastnika je oškodoval za približno 1200 evrov.
Okradel 60-letnico
Včeraj opoldne je neznanec v Kopru iz odklenjenega stanovanja 60-letne domačinke ukradel dva gsm telefona, bančno kartico in nekaj gotovine.
Čez mejo s ponarejenimi dokumenti
Pri Fernetičih so policisti ustavili voznika, ki je imel pri sebi vozniško dovoljenje in osebno izkaznico na ime romunskega državljana. Po preverjanju so ugotovili, da gre za ponaredek. Moškega so pridržali, njegovo identiteto pa še preverjajo.
Z neregistriranim vozilom naokoli
Izolska policijska patrulja je ustavila 46-letnega Koprčana, ki je vozil neregistrirano vozilo z drugimi registrskimi tablicami in brez veljavnega vozniškega dovoljenja. Za nameček pa je še nekaj spil, saj je alkotest pokazal 0,54 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka.
NR