Pijana ženska nadlegovala stranke in uslužbence
Z alkoholom podkrepljena 50-letna ženska iz okolice Nove Gorice je v sredo popoldne v novogoriški pošti motila zaposlene in stranke. Policisti so nanjo naleteli, ko je prostore že zapustila, a je še naprej kršila javni red in mir, zato so jo pridržali in ji izdali plačilni nalog.
NOVA GORICA> Za kršitev javnega reda in miru pa bo moral globo plačati tudi 74-letnik iz Goriških Brd, ki je grozil sosedom.
Trčil v 28-letnico
Voznik avtomobila je v sredo na cesti med Dombravo in Prvačino zaradi prekratke razdalje trčil v avtomobil pred seboj, ki ga je vozila 28-letna domačinka, ki se je predvidoma lažje poškodovala.
Pijan zapeljal v jarek
52-letni voznik iz Šempetra pri Gorici je na šempetrski obvoznici zaradi vožnje preblizu roba ceste zapeljal v jarek in odšel domov. Od tam je poklical policiste in se nato vrnil na kraj nesreče. Alkotest je pokazal, da je imel voznik v 0,73 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka. Policisti so moškega pridržali.
Zaradi strele zagorela hiša
V sredo popoldne je zagorela hiša v Jaznah na območju idrijske policijske postaje. Ppožar je zanetila strela. Pogorelo je celotno ostrešje in del prizidka. Požar so pozneje pogasili gasilci, nihče pa se ni poškodoval.
NR