S spolzkega cestišča v drevo
Pri Dobravljah je voznica s spolzkega vozišča zapeljala v drevo, v Biljah je padel voznik kolesa s pomožnim motorjem, v Ročinju pa je voznik zapeljal na nasprotni pas in čelno trčil v avtomobil, ki je pripeljal nasproti.
PRIMORSKA> Včeraj okoli 9. ure je 61-letno voznico osebnega avtomobila na cesti med Dobravljami in Šepuljami na spolzkem cestišču zaneslo in je trčila v drevo (na fotografiji). V nesreči se je poškodovala 76-letna sopotnica, kateri so iz vozila s tehničnim posegom pomagali gasilci ZGRS Sežana.
V včerajšnjih zgodnjih jutranjih urah je 26-letni voznik kolesa s pomožnim motorjem med vožnjo po cesti v Biljah padel zaradi vožnje preblizu desnega roba in se laže poškodoval. Policisti so mu odredili alkotest, ki je pokazal 0,30 mg/l alkohola, zato so mu izdali plačilni nalog.
V ponedeljek nekaj po 18. uri pa je 51-letni voznik osebnega avtomobila med vožnjo iz smeri Doblarja proti Kanalu v Ročinju zapeljal na nasprotni vozni pas. Čelno je trčil v avtomobil, s katerim je tedaj pripeljala nasproti 41-letna voznica. Voznik, voznica in sopotnica v njenem avtomobilu so utrpeli lažje poškodbe, druga sopotnica, ki je sedela na zadnjem sedežu, pa se je huje poškodovala. Vse so odpeljali na zdravljenje v šempetrsko bolnišnico. SK